Služby


Zprostředkování úvěru  •  Výkup nemovitosti  •   Pomoc s exekucemi  •  Realitní servis •  Energie

Zprostředkování úvěru

V mém portfoliu najdete úvěry od většiny bank, stavebních spořitelen i některých nebankovních subjektů na českém trhu. Pro banky jsme  významným hráčem na trhu a naši klienti mají tak větší šanci na lepší úrok, rychlejší vyřízení úvěru a celkově snadnější proces, kterým vás provedu.

 To potřebuji!    Hypokalkulačka

Výkup nemovitostí

Spolupracuji s investory, kteří obchodují s nemovitostmi a stále hledají nové přírůstky do své nabídky. Disponují vysokým kapitálem, a tak Vám mohu zprostředkovat výkup nemovitosti za hotové. Nemusíte čekat, až se najde vhodný kupec, nemovitost zarezervuje, následně vyřídí financování a když to všechno dobře dopadne, tak podepíšete kupní smlouvu a počkáte, než banka uvolní prostředky. Teprve poté poběží dvacetidenní lhůta na katastru a až teprve bude vlastník přepsaný, dostanete se k penězům. Tento proces umíme v průměru o dva měsíce urychlit.

Vykupujeme:

Zdarma zajistíme právní servis v rekordně krátkém čase.

 To mě zajímá!

 

Pomoc s exekucemi

Dostali jste se do situace, kdy Vám hrozí exekuce, nebo dokonce už nějakou máte a blíží se prodej Vaší nemovitosti v dražbě? Mohu vás propojit s investory a právníky, kteří případ zhodnotí a s velkou pravděpodobností najdou lepší řešení, než bude exekuční dražba, ze které mnohdy vyjde dlužník úplně nejhůře - nemá kde bydlet, nemovitost se prodala pod cenou, tudíž nepokryla všechny závazky a část dluhů tedy stále zůstala. Ozvěte se mi a udělám maximum, aby to bolelo co nejméně.

Potřebuji pomoc

 

Realitní servis

Potřebujete prodat svou nemovitost a chcete za ní získat nejvyšší možnou cenu? V takovém případě můžeme jít cestou klasického prodeje. Všechny starosti s přípravou inzerce, profesinální prezentací (fotograf, home staging, videoprohlídka), prohlídkami i následnou rezervací a právním servisem přenecháte mě. Pravidelně Vás budu informovat o stavu Vaší zakázky a budu po celou dobu prodeje k ruce. Mým cílem, věřím, že stejně jako tím Vaším je - Prodat rychle a za co nejvíc. Miluji výzvy a pro Vaši spokojenost se třeba rozkrájím.

Realitní činnost je omezená na Slaný, Kladno, Prahu a okolí, ale pokud řešíte jinou část republiky, díky svým kontaktům Vám mohu určitě doporučit profesionála ve Vaší lokalitě, i tak se mi ozvěte.

Chci více informací

 

Energie

Prodáváte, nebo kupujete nemovitost? Přišlo Vám vyučování energií od stávajícího dodavatele a zase zdražil? Nebo prostě jen chcete JEDNODUCHOU A FÉROVOU smlouvu BEZ jakýchkoliv ZÁVAZKŮ? V takovém případě se mi ozvěte a určitě pro vás mám řešení. Jak si můžu být tak jistý? To co nabízí MND, nikdo na českém trhu nemá. Skvělé ceny a naprosto bez závazku. I proto jsem se rozhodl, že se stanu jejich partnerem, pobočkou, a pomůžu klientům v oblasti energií.

Už nemusíte volat automatům na call centrech. Mějte svého energetického poradce se kterým vždy všechno vyřešíte!

Chci více informací

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení