Reference


Skvělý a profesionální přístup. To vše Vás čeká, pokud si jako finančního poradce vyberete právě Tomáše. Jsem opravdu ráda, že jsem na něj dostala doporučení od kamarádky. Kdykoliv jsem potřebovala, bylo mi vše vysvětleno a bez chybičky zařízeno. V budoucnu nebudu váhat a obrátím se na něj i kvůli prodeji nemovitosti a zařízení hypotéky. Doporučuji :)

Karolína Mathousová, kajamathousova@seznam.cz

Takhle vypadá někdo, koho práce očividně baví. A tomu také odpovídají výsledky. Jeho tah na branku je na opravdu vysoké úrovni. Ve zkratce několik vlastností: - Spolehlivost - Rychlost - Přehled - Důslednost - Ochota - Odbornost Jsem přesvědčen, že zde budete v dobrých rukách. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit! Mimochodem, hypotéka za tři dny s úrokem 1,79% mluví za vše. Děkuji a hluboce smekám.

Marcel Rolinec, marcel.rolinec@gmail.com

Moc děkuji panu Pospíchalovi za vyřízení hypotéky. Vše zařídil rychle a naprosto v pořádku. Kdykoliv jsme něčemu nerozuměli ochotně nám vše vysvětlil a vše s námi probral. Je to opravdu člověk na svém místě ochotný, vstřícný a vždy dobře naladěný což dělá při zařizování věcí jako hypotéka apod. hodně. Ze svých zkušeností mohu pana Pospíchala jen a jen doporučit.

Vendula Pilíšková, v.endaa@seznam.cz

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Tomášovi Pospíchalovi za jeho skvělou práci při koupi mého bytu v Kladně. Od prvního telefonického kontaktu, kdy jsem projevila o nabízený byt zájem, přes prohlídku nemovitosti až po sepsání všech potřebných dokumentů , byla spolupráce s tímto mladým sympatickým makléřem svižná, bezchybná a vstřícná, je to profesionál s lidským přístupem a velkým zájmem o zákazníka ! Pokud by bylo u mě v koupi či prodeji nemovitosti ještě nějaké "příště" , obrátím se opět na pana Tomáše Pospíchala, je pro mě zárukou solidnosti a bezproblémového průběhu obchodu !

Soňa Váchová, sona.vachova@centrum.cz

Když se nám narodil Kryštůfek, říkali jsme si, že se časem koupí větší byt, aby i on měl svůj pokojík. Jak čas plynul, bylo nám jasné, že slovo časem je tu dřív, než bychom čekali. Trochu jsme začali pátrat a po očku pokukovat, kde bychom se zabydleli. První vyhlídky byly tak 50/50, ale díky nim jsme poznali pí. Vítochovou. S její ochotou a vstřícností se k nám brzy připojil i p. Rampa. Jejich zkušenosti rozpoutaly doslova válku s časem. Naše hypotéka, žena na mateřské, prodej současného a koupě nového bytu - prostě peklo. Dvojici Vítochová - Rampa perfektně doplnil p. Pospíchal. Už od prvních kroků nám bylo jasné, že tenhle trojúhelník skvěle funguje a my jim můžeme plně důvěřovat. Slovo dalo slovo a šli jsme do toho... První bitva - najít byt, druhá - prodat byt, třetí - vyřídit hypotéky! Tahle trojka ze Slánských realit nesměla udělat žádnou chybu! A jak to všechno dopadlo? NA JEDNIČKU! Za pár dní se stěhujeme do nového a za to vděčíme právě tomuhle trojúhelníku skvělých lidí a právem jim patří obrovské DÍKY.

Ondřej Kučera, followman@centrum.cz

Děkujeme Tomáši Pospíchalovi, že náš obtížný případ vzal, nevzdal se a dovedl přes značné vnější komplikace a časovou tíseň do zdárného konce:-) Jiný makléř po třech měsících náš případ vzdal s tím, že už není šance hypotéku získat.

Anna Yusupová, prokop007@seznam.cz

Velice ochotný a vstřícný poradce, nic nebyl problém. Ke všemu se stavěl čelem, nebál se uznat, že něco neví, ale v nejkratší době informace zjistil a doplnil, což hodnotím velmi kladně.

Čížkovi, swwet@seznam.cz

Byt jsem se dlouho snažil prodat sám, volalo mi pár zájemců a někteří to dokonce chtěli koupit na splátky formou nájmu, ideálně nájem placený z dávek. Byl jsem z toho otrávený. Oslovil mě pan Tomáš Pospíchal se svými službami, jako makléř. Od první prohlídky se zájemci utekly dva dny a byly podepsané kupní smlouvy, a zaplacená kupní cena. Jeho služby a práci i mimo pracovní dobu mohu upřímně doporučit. Mockrát děkuji

Pavel Piskáček, P.Piskacek@seznam.cz

Dobrý den pane Pospíchale, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaší spolupráci při nákupu RD v Kokovicích, kterou nám zprostředkovala Vaše realitní společnost. Od prvního kontaktu (prohlídka nemovitosti) až po převzetí RD byl Váš přístup profesionální a korektní. Vše jste směřoval k tomu, aby se nákup resp. prodej nemovitosti realizoval co nejdříve, k oboustranné spokojenosti - prodávajících a kupujících. Služby Vaší realitní společnosti mohu jen doporučit.

Ing. Milan Dolenský, dolensky@prockert-hynek.cz

Byl tu pro mně. Cokoliv jsem potřeboval hned zřídil a poradil. Hledal nejlepší řešení. Byl jsem s ním velmi spokojen. Mockrát děkuji

Vladimír Kabát, vladimirkabat@seznam.cz

Perfektní práce,rady a lidský přístup ke klientovi.

Stanislav Vrátný, s.vratny@seznam.cz

Moc děkuji za spolupráci, jednat s Vámi pane Pospíchal byla radost. Vás a Vaši práci rozhodně doporučuji všem, jenž kupují, či prodávají nemovitost.

Kateřina Uhlářová, Uhlarovakatka@email.cz

100% spokojenost, profesionalita, velice dobré poradenství prodeje, či koupě bytu i vyřízení hypotéky. Tomáš Pospíchal je realiťák a hypoteční makléř na svém místě, jednání na úrovni, mohu jen skvěle doporučit.

Michal Černý, michal0102@seznam.cz

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení