Reference


Takhle vypadá někdo, koho práce očividně baví. A tomu také odpovídají výsledky. Jeho tah na branku je na opravdu vysoké úrovni. Ve zkratce několik vlastností: - Spolehlivost - Rychlost - Přehled - Důslednost - Ochota - Odbornost Jsem přesvědčen, že zde budete v dobrých rukách. Z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit! Mimochodem, hypotéka za tři dny s úrokem 1,79% mluví za vše. Děkuji a hluboce smekám.

Marcel Rolinec, marcel.rolinec@gmail.com

Moc děkuji panu Pospíchalovi za vyřízení hypotéky. Vše zařídil rychle a naprosto v pořádku. Kdykoliv jsme něčemu nerozuměli ochotně nám vše vysvětlil a vše s námi probral. Je to opravdu člověk na svém místě ochotný, vstřícný a vždy dobře naladěný což dělá při zařizování věcí jako hypotéka apod. hodně. Ze svých zkušeností mohu pana Pospíchala jen a jen doporučit.

Vendula Pilíšková, v.endaa@seznam.cz

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Tomášovi Pospíchalovi za jeho skvělou práci při koupi mého bytu v Kladně. Od prvního telefonického kontaktu, kdy jsem projevila o nabízený byt zájem, přes prohlídku nemovitosti až po sepsání všech potřebných dokumentů , byla spolupráce s tímto mladým sympatickým makléřem svižná, bezchybná a vstřícná, je to profesionál s lidským přístupem a velkým zájmem o zákazníka ! Pokud by bylo u mě v koupi či prodeji nemovitosti ještě nějaké "příště" , obrátím se opět na pana Tomáše Pospíchala, je pro mě zárukou solidnosti a bezproblémového průběhu obchodu !

Soňa Váchová, sona.vachova@centrum.cz

Když se nám narodil Kryštůfek, říkali jsme si, že se časem koupí větší byt, aby i on měl svůj pokojík. Jak čas plynul, bylo nám jasné, že slovo časem je tu dřív, než bychom čekali. Trochu jsme začali pátrat a po očku pokukovat, kde bychom se zabydleli. První vyhlídky byly tak 50/50, ale díky nim jsme poznali pí. Vítochovou. S její ochotou a vstřícností se k nám brzy připojil i p. Rampa. Jejich zkušenosti rozpoutaly doslova válku s časem. Naše hypotéka, žena na mateřské, prodej současného a koupě nového bytu - prostě peklo. Dvojici Vítochová - Rampa perfektně doplnil p. Pospíchal. Už od prvních kroků nám bylo jasné, že tenhle trojúhelník skvěle funguje a my jim můžeme plně důvěřovat. Slovo dalo slovo a šli jsme do toho... První bitva - najít byt, druhá - prodat byt, třetí - vyřídit hypotéky! Tahle trojka ze Slánských realit nesměla udělat žádnou chybu! A jak to všechno dopadlo? NA JEDNIČKU! Za pár dní se stěhujeme do nového a za to vděčíme právě tomuhle trojúhelníku skvělých lidí a právem jim patří obrovské DÍKY.

Ondřej Kučera, followman@centrum.cz

Děkujeme Tomáši Pospíchalovi, že náš obtížný případ vzal, nevzdal se a dovedl přes značné vnější komplikace a časovou tíseň do zdárného konce:-) Jiný makléř po třech měsících náš případ vzdal s tím, že už není šance hypotéku získat.

Anna Yusupová, prokop007@seznam.cz

Velice ochotný a vstřícný poradce, nic nebyl problém. Ke všemu se stavěl čelem, nebál se uznat, že něco neví, ale v nejkratší době informace zjistil a doplnil, což hodnotím velmi kladně.

Čížkovi, swwet@seznam.cz

Byt jsem se dlouho snažil prodat sám, volalo mi pár zájemců a někteří to dokonce chtěli koupit na splátky formou nájmu, ideálně nájem placený z dávek. Byl jsem z toho otrávený. Oslovil mě pan Tomáš Pospíchal se svými službami, jako makléř. Od první prohlídky se zájemci utekly dva dny a byly podepsané kupní smlouvy, a zaplacená kupní cena. Jeho služby a práci i mimo pracovní dobu mohu upřímně doporučit. Mockrát děkuji

Pavel Piskáček, P.Piskacek@seznam.cz

Dobrý den pane Pospíchale, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za Vaší spolupráci při nákupu RD v Kokovicích, kterou nám zprostředkovala Vaše realitní společnost. Od prvního kontaktu (prohlídka nemovitosti) až po převzetí RD byl Váš přístup profesionální a korektní. Vše jste směřoval k tomu, aby se nákup resp. prodej nemovitosti realizoval co nejdříve, k oboustranné spokojenosti - prodávajících a kupujících. Služby Vaší realitní společnosti mohu jen doporučit.

Ing. Milan Dolenský, dolensky@prockert-hynek.cz

Byl tu pro mně. Cokoliv jsem potřeboval hned zřídil a poradil. Hledal nejlepší řešení. Byl jsem s ním velmi spokojen. Mockrát děkuji

Vladimír Kabát, vladimirkabat@seznam.cz

Perfektní práce,rady a lidský přístup ke klientovi.

Stanislav Vrátný, s.vratny@seznam.cz

Moc děkuji za spolupráci, jednat s Vámi pane Pospíchal byla radost. Vás a Vaši práci rozhodně doporučuji všem, jenž kupují, či prodávají nemovitost.

Kateřina Uhlářová, Uhlarovakatka@email.cz

100% spokojenost, profesionalita, velice dobré poradenství prodeje, či koupě bytu i vyřízení hypotéky. Tomáš Pospíchal je realiťák a hypoteční makléř na svém místě, jednání na úrovni, mohu jen skvěle doporučit.

Michal Černý, michal0102@seznam.cz

Stáhněte si zdarma

Pět užitečných tipů pro vaši peněženku

zpracováním osobních údajů