O mně


Když jsem v 16ti letech prodával rychlé občerstvení a snil o tom, že jednou budu právník, vůbec mě nenapadlo, že mě vítr zavane do světa přímého prodeje a obchodu. Svůj sen o právech jsem změnil už na střední škole a ještě před maturitou jsem s čerstvým řidičákem začal "podnikat" a stal jsem se obchodním zástupcem jedné nadnárodní americké společnosti. Byla to fantastická škola a do začátku mi to dalo opravdu hodně.

Postupně jsem ale cítil, že chci více pomáhat lidem, a tak jsem přičichl k pojišťovnictví - ano, opravdu to vnímám jako skvělou službu, pokud se vše správně vysvětlí a nastaví. Žádné nesmysly kolem, jen kvůli provizi.

Postupem času se moje zaměření více specializovalo a nyní již více než šest let působím na úvěrovém a realitním trhu a svoji práci prostě miluji! 

Ať už se jedná o hypoteční úvěry, plnění snů o rekonstrukci, nebo pořízení nového auta - jsem tady proto, abych našel nejlepší řešení z celého bankovního trhu právě pro Vás. V tomto odvětví je velice těžké se vyznat. Jen za minulý rok v metodikách bank došlo k cca 1400 změnám. A tohle stíhat sledovat je opravdu práce na full time.

Díky své profesi jsem se propojil s investory, kteří vykupují nemovitosti, nebo řeší hrozící exekuce a exekuční dražby, a tak Vám mohu pomoci i v tomto směru. Více se o tom rozepisuji v záložce Služby, nebo mi rovnou můžete zavolat a probereme to společně.

Mojí velkou vášní je také profesní a osobní růst, a tak investuji opravdu mnoho času do sebevzdělávání proto, abych pro Vás byl tím nejlepším profesinálem, na kterého jste mohli narazit. Některé reakce spokojených klientů si můžete přečíst na stránce Reference.

59859000
Zprostředkovaných úvěrů
84200000
Zobchodovaných nemovitostí
49 Hodin
Nejrychlejší hypotéka
Tomáš Pospíchal

Proč právě se mnou?


Srozumitelnost


Dříve než se rozhodnete vybrat nějakou službu, vše vám srozumitelně vysvětlím.

Produkty


Vyberu pro vás ty nejlepší finanční služby, které jsou na našem trhu dostupné.

Flexibilita


Můžeme komunikovat přes internet, po telefonu nebo osobně.

Stáhněte si zdarma

Pět užitečných tipů pro vaši peněženku

zpracováním osobních údajů