Jeřmanická, Liberec

Jeřmanická, Liberec

NA PRODEJ Byt 4+1 s lodžií a jídelnou, Liberec – Vesec

Představte si, že bydlíte v klidné lokalitě na malém sídlišti v Liberci, naproti domu máte školku, 4 minuty pěšky školu a 3 minutky na BUS MHD, který vás pohodlně odveze do centra za necelou čtvrt hodinku.

Obývací pokoj se zasklenou lodžií a kuchyň jsou orientované na jih a přivedou sluníčko do celého bytu. Okna pokojů míří na sever, a tak se příjemně vyspíte i za parných letních dnů.

Líbí se Vám taková představa? Pak pro Vás mám řešení. 

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí zatepleného panelového domu. Obytná plocha je krásných 86 m2 a hodí se tak i pro větší rodiny. Byt se prodává jako částečně vybavený, zůstávají vestavné skříně, díky kterým získáte spoustu úložného prostoru. Na první fotografii je vizualizace obývacího pokoje pro lepší představu o možnostech využití prostoru.

Náklady na bydlení: zálohy elektřina 1000 Kč, voda+teplo+fond oprav 3600 Kč.

1,5 km od bytu je Vesecký rybník (Rybník Tajch), kde se dá v létě koupat a v zimě bruslit. Také tam začínají turistické trasy po okolí.

2 km vzdálený je také Vesecký sportovní areál, který je využíván celoročně – asfaltové cestičky jsou v letní sezóně vhodné pro cyklistiku i pro in-line brusle. V zimní sezóně je vhodný pro milovníky dlouhé bílé stopy, a to jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé běžkaře. Areál je hojně využíván i maminkami s malými dětmi.

Kupní cena: 4.800.000 Kč

PENB: C

Byt je v osobním vlastnictví, a nic tak nebrání případnému financování hypotečním úvěrem, který Vám rád zdarma vyřídím.

Kontaktujte mě a domluvte si prohlídku

Tomáš Pospíchal, 607 077 806, tomas.pospichal@gpre.cz

nahrávám…